Oczywiście że jestem. Jakby sypal bo spółka się zwija i kupił za to nowa furę to bym narzekał. A prezio wywalił i ładuje kasę w spółkę. Nie dlatego że brakuje na wypłaty jak tu tylko z powodu wielu projektów i inwestycji. To zaprocentuje. W 2021 na 2-3zl to będzie norma na Softblue.