"Spółka, chciałaby budować silną, rozwojową i innowacyjną grupę kapitałową i zaangażowanie w Inventionmed S.A. wpisuje się w realizację tego celu. Natomiast Zarząd wskazuje, że w przypadku ewentualnej emisji akcji skierowanej do Inventionmed S.A. będzie dbał o interesy dotychczasowych Akcjonariuszy i cena emisyjna akcji nie będzie równa wartości nominalnej a znacznie wyższa oraz zobowiąże Inventionmed S.A. do niezbywania akcji przez okres co najmniej 2 lat (lock-up), co również powinno wpłynąć na bezpieczeństwo i pewność dotychczasowych Akcjonariuszy."
fragment z oświadczenia
https://biznes.newseria.pl/biuro-prasowe/gielda/zarzad-softblue-sa-z,b1613197331
teraz to porównaj z T2P gdzie Kosiński zapominał informować o sypaniu. tu komunikat o sprzedaży był w piątek a już dziś wyjaśnienie