I jak tam "wyjaśnienie" prezesa po sypaniu? Jesteś usatysfakcjonowany? Inni akcjonariusze pewnie także, wręcz wniebowzięci. Widać to po kursie - jak w Biedronce - codziennie niższe ceny. Dzisiaj -16,39%, a jutro- ile??? Mistrzu. Raz na wozie, raz pod wozem... Jeszcze jesteś na plusie, więc może warto się zastanowić, bo do 0, 7x już blisko. Miłego popołudnia...