Kosiński wywalił 7 na 20 mln akcji. Później konwersja z gnv i dalej sypanie do dzisiaj. Później emisja po 10 gr z wyłączeniem ulicy. W międzyczasie dużo bajek i zero wyników. Wszystkie akcje jakie macie to z sypania głównych. Czemu Wam nie zrobią emisji po 10gr? :)