Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Do prokuratury?

Zgłoś do moderatora
DF!

Zawsze Cię lubiłem, bo wykazywałeś taką młodzieńczą nieporadność.

Wobec Amber Gold pozwy nie składali akcjonariusze tej spółki. Ty jesteś akcjonariuszem. Gdybyś nie wiedział.

Ze spółki BOMI niczego nie wyprowadzono.
Jeśli znasz przykład, to chętnie posłucham.
Może to być przykład nawet całkowicie hipotetyczny.

Spółka LD jest we władaniu syndyka Rabatu. Podobnie spółka TOLAK.

Sklepy Rastu poszły pod franczyzę, a ten w galerii alfa przejęła Alma.
Opłaty z franczyzy spływają nadal, ale na zaspokojenie wierzycieli BOMI.

Umowa franczyzowa z Cierpiszem została podpisana do końca 2013, w związku z czym Bomi w Q4 odnotuje duży ZYSK!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOMI 0,00% 0,01 2013-09-26 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.