Dnia 2017-02-01 o godz. 18:22 ~leo1975 napisał(a):
> Dnia 2017-02-01 o godz. 18:08 ~Killertrolli napisał(a):
> > Dnia 2017-02-01 o godz. 17:55 lakiluuk napisał(a):
> > > ale się wam tutaj padaka zrobiła :D
> > > 1:0 dla mnie!
> > > Już nikogo nie naciągniecie;)
> >
> > smażyć przez rok setki idiotycznych wpisów to jest dopiero PADAKA! :))))))))))))))))))
> > ALE MIEĆ A NIE MIEĆ SETKI % ZYSKU?????????????????
> > CHŁOPIE NI W ZĄB CIEBIE NIE ROZUMIEM ;))))))))))))))
> >
>
> współczuć ze nie ma akcji lakiluuk, kupiłby mały pakieik i byłby zadowolony a on sie zaciął .... szkoda
>
tu nie chodzi czy by kupił czy nie i czy zyskał lub stracił klient nie ma po prostu za grosz rozumu i samokrytyki a czas jaki przy tym spędził na te swoje czarnowidztwo to już w ogóle masakra hehe