Dnia 2017-02-01 o godz. 17:55 lakiluuk napisał(a):
> ale się wam tutaj padaka zrobiła :D
> 1:0 dla mnie!
> Już nikogo nie naciągniecie;)
smażyć przez rok setki idiotycznych wpisów to jest dopiero PADAKA! :))))))))))))))))))
ALE MIEĆ A NIE MIEĆ SETKI % ZYSKU?????????????????
CHŁOPIE NI W ZĄB CIEBIE NIE ROZUMIEM ;))))))))))))))