Dnia 2017-02-01 o godz. 18:08 ~Killertrolli napisał(a):
> Dnia 2017-02-01 o godz. 17:55 lakiluuk napisał(a):
> > ale się wam tutaj padaka zrobiła :D
> > 1:0 dla mnie!
> > Już nikogo nie naciągniecie;)
>
> smażyć przez rok setki idiotycznych wpisów to jest dopiero PADAKA! :))))))))))))))))))
> ALE MIEĆ A NIE MIEĆ SETKI % ZYSKU?????????????????
> CHŁOPIE NI W ZĄB CIEBIE NIE ROZUMIEM ;))))))))))))))
>
współczuć ze nie ma akcji lakiluuk, kupiłby mały pakieik i byłby zadowolony a on sie zaciął .... szkoda