Dnia 2017-02-01 o godz. 18:07 ~xxx napisał(a):
> Pewnie,że jedziemy.Przed nami długa i wyboista droga do celu.
kto myśli ten wie czy jechać dalej czy nie to każdego sprawa
ale tutaj popatrzcie jakie mamy kółko różańcowe nawet potrafią jednak kulturalnie się odnosić
Pan seur Pani Karinka BUHAHAHAHAHA NIE ŹDZIERŻĘ :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
a "pan seur podobnie jak potencjalny od 0,10gr" ale ten co widać po wpisach chociaż robi kółka i coś tam zarabia ale mógł ile gdyby nie skakał? :
[188.146.10.*] 2016-02-03 15:08
Opublikowano przy kursie: 0,09 zł , zmiana od tamtej pory: 1 266,67%
https://www.bankier.pl/forum/temat_re-dzisiaj-juz-nie-bedzie-handlu,19605665.html
i tacy tu "mistrzowie" właśnie są a później dziwimy się że kwik hehe