Dnia 2017-02-01 o godz. 17:52 lakiluuk napisał(a):
> Po co ludzie mają inwestować w fikcje jak można inwestować w deweloperkę i w rozwój Polski?
> GrJaguar to przyszłość i potencjał!
> Nikt tego nie widzi?
że tak nieśmiało zapytam to jest forum upadłego dźaguara? :)))))))
założyłeś swój wątek to smaruj zelówy stąd naganiaczu hehe