Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,60 zł , zmiana od tamtej pory: -23,24%

Re: Do końca roku poniżej 10 zł

Zgłoś do moderatora
Ja zawsze tutaj jestem w mniejszośći - ale w sumie dobrze że spzedałeś, ja patrzę na firme długoterminowo, kupowałem jak była po 10 PLN jak i po 30 - 40 PLN. W przeciwieństwie do Ciebie widzę strategie dlugofalowa tej firmy i nie dziłam emocjami a czystą kalkulacją. Z drugiej strony free flow tej firmy jest na poziomie 10-15 % więc jako mało płynna spólka ma takie wahania kursu jak widać. Duzi gracze nie sprzedają więc dlaczego mam sprzedawać ja :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK -0,25% 19,65 2021-10-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.