Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,40 zł , zmiana od tamtej pory: -24,62%

Re: Do końca roku poniżej 10 zł

Zgłoś do moderatora
NIe mogę się zgodzić z żadnym punktem ten wypowiedzi. Poniżej 10 PLN nie będzie, chyba że przyjedzie jakiś prawdziwy kataklizm. Myślę, że bardzo dobrze wiedzą co robią, dlatego rozbudowująfabrykę razem z zapleczem magazynowym. Dodatkowo rozkecaj produkcję w Meksyku i aktywnie poszukją firm do akwizycji. Jeśli to jest nic i widzisz tutaj brak strategii, no to ja nie wiem na co liczysz. A wyniki, lepsze od konsensusu więc o co chodzi ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK 2,58% 19,90 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.