Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,50 zł , zmiana od tamtej pory: -27,17%

Do końca roku poniżej 10 zł

Zgłoś do moderatora
Po wynikach i dzisiejszej konferencji sprzedałem wszystko. Do końca roku będzie tu poniżej 10 zł -, obstawiam okolice 8 zł. Nie ma innej możliwości. W tej spółce nie wiedzą, co robią. Wyniki fatalne i zero pomysłu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SANOK -1,78% 19,30 2021-10-22 17:00:00