Dnia 2016-08-04 o godz. 16:28 ~werty napisał(a):
> Dnia 2016-08-04 o godz. 16:20 ~dolarek napisał(a):
> > nie zrozumiałeś przekazu;
> > nie interesuje mnie wspolpraca z zalozycielem watku ani z nikim innym,
> > bo z pewnoscia to ja jego moglbym uczyc a nie odwrotnie
> > tyle ze szkoda mojego czasu na łapanie jakichs groszy za korki
> >
> > uwazam, ze kazdy powinien do wlasnej metody dojsc sam, czesto nawet kosztem utraconych na poczatku pieniedzy bo dzieki temu ktos taki albo przekona sie ze ten temat jest dla niego, albo sobie odpusci zupelnie
>
> Zartobliwie chodziło mi o to, że skoro przytłaczająca wiekszość traci na forexie, to wystarczy powiedzić im : dajcie sobie z tym spokój, a zyskacie w kieszeni
>
Albo wchodzi taki leszcz na to forum i co? Czyta jak to wszyscy dookoła zarabiają. Co jeden to przypomina jakie to dobre prognozy dawał :). I co robi leszcz? Myśli "ale super okazja ja też tak będę robił i kosił kase. Łatwizna". Jak się konczy? Jak myślicie GURU? Ileż to milionerów dzieki temu forum hehe.