Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Korki z Forex

Zgłoś do moderatora
Dnia 2016-08-03 o godz. 21:02 ~forexdokwadratu napisał(a):
> Czy byłoby zainteresowanie ze strony graczy. Z mojej strony daję gwarancję, że przestaniesz bezsensownie tracić kasę.
>

Od lat staram się gonić pasożytów z tego forum:). A kysz zmoro