Dnia 2016-08-04 o godz. 16:20 ~dolarek napisał(a):
> uwazam, ze kazdy powinien do wlasnej metody dojsc sam, czesto nawet kosztem utraconych na poczatku pieniedzy bo dzieki temu ktos taki albo przekona sie ze ten temat jest dla niego, albo sobie odpusci zupelnie
I pod tym podpisuję się rękami i nogami. I niech każdy to sobie napisze na ekranie monitora/laptopa.