Forum Forex +Dodaj wątek
nie zrozumiałeś przekazu;
nie interesuje mnie wspolpraca z zalozycielem watku ani z nikim innym,
bo z pewnoscia to ja jego moglbym uczyc a nie odwrotnie
tyle ze szkoda mojego czasu na łapanie jakichs groszy za korki

uwazam, ze kazdy powinien do wlasnej metody dojsc sam, czesto nawet kosztem utraconych na poczatku pieniedzy bo dzieki temu ktos taki albo przekona sie ze ten temat jest dla niego, albo sobie odpusci zupelnie