Dnia 2013-03-26 o godz. 15:48 ~działka napisał(a):
swoją drogą
> dziwne że jesteś tak głupi
że nwa cie uciszył na jeden
> dzień
buuhahahaha
JA W PRZECIWIEŃSTWIE DO CIEBIE MAM INNE ZAJĘCIA W CIĄGU DNIA.
TY Z RACJI BEZROBOCIA MOŻESZ SIEDZIEĆ CAŁYMI DNIAMI NA JARMARCZNYM FORUM.
IDĄ ŚWIĘTA WIĘC MAM SPORO DO ZAŁTWIENIE ALE TY SOBIE NIE PRZESZKADZAJ:)