też kiedyś odwalałem krecią robotę na spółce. Miałem towaru po pachy, ale jechałem pod prąd. Forum się wściekało, ale przyznałem się jak jest na prawdę, gdy kurs dał + 60% w dzień.
dlatego stara prawda mówi; na forum nie ma nikogo, kto nie maiłby akcji.