Dnia 2013-03-26 o godz. 14:53 ~aldek napisał(a):
, ja tu nie
> musze zarabiac na zycie , ty widocznie tak
ZARABIAM , NIE NARZEKAM)))
DZIĘKI TAKIM YNWESTOROM JAK TY:)))
DZIĘKUJĘ CI MÓJ DAWCO.
MOŻE KIEDYŚ (KAK POJMIESZ CO TO GRA NA GIEŁDZIE) BĘDĘ TWOIM.