boss mozesz posic o takiej sredniej , wszedłem wyszedłewm kiedy trzeba i wszedłem spowrotem , dzieki temu teraz to juz tylko czekam i po jakiej cenie by nie było jestem zarobiony , a po drugie mam swietna zabawe , ja tu nie musze zarabiac na zycie , ty widocznie tak