Dnia 2013-03-26 o godz. 15:16 ~działka napisał(a):
> boss ty penisie
jeden dzien siemnie odzywałes rob tak dalej
> lesszczu pajacu
zasmiecasz tylko forum
i poważnie za to
> odpowoesz
tak czy siak
JUŻ SAMO NAZWANIE KOGOŚ "PENISIE" JEST WYSTARCZAJĄCYM POWODEM ,ŻEBY MÓC ZAŁOŻYĆ SPRAWĘ .
DALEJ PROSZĘ:)
WSZYSTKIE OBRAŹLIWE POSTY KOPIUJĘ .
PRZYDADZĄ SIĘ .
POZNASZ W KOŃCU CO TO ZNACZY DETERMINACJA OSOBY OBRAŻANEJ PUBLICZNIE.
TO MOŻE BYĆ WIĘKSZA KASA NIŻ Z GRY NA GIEŁDZIE.