akurat Kazimierz dobrze napisał co do skupu. jeśli będzie z rynku i Zabłocki odpowie swoim pakietem to będą redukcje nie ma siły.
to ze marina pisze wam, że będzie na pewno z rynku to wiecie można między baki włożyć. Nie wiemy co mysli Zabłocki, jakie ma plany. szansę to 50% na 50%.
Ale pamiętajcie na giełdzie sami odpowiadacie za swoje decyzje i nigdy nie wierzcie ze ktoś daje wam za darmo dobre rady. no i nie hejtucie jak ktoś myśli inaczej niż wy. od tego jest forum zeby z kulturą wymieniać się opiniami.