Jak myślicie? No to ja wam pomogę. Spółka ma politykę dywidendowa taka, ze min. 50% wiec dają minimum. Ale główny akcjonariusz chciałby więcej. Jakby dali 75% to spora czesc nie trafi do niego a do was. Wiec skup załatwia sprawę: jesli będzie skup w formie zaproszenia i zrobia redukcje np o 90% to Pan Jakub was zakryje czapka. Zgłosi cały pakiet jaki ma i guzik sprzedacie. Pan Jakub sprzeda sporo, weźmie sporo kasy, a raczej mało realne ze spółka w ogóle się kiedyś zbliży do wyników z roku wojny 2022. Już wiecie dlaczego kurs zleciał prawie 10% od ATH? Bo więksi gracze myślą i wiedza ze dobrze to już było. Nie ma chyba wątpliwości ze trwa dystrybucja na całego. Obroty nie są jakies olbrzymie bo nie ma popytu na akcje. Wydaje się wam ze to korekta ale mnie to wyglada na boczny trend dystrybucyjny. Niestety, tez jestem rozczarowany. Cała nadzieja w knf - jesli odmówi to mamy dywidendę 75%. Zapraszam do merytorycznej dyskusji bo chyba do tego jest to forum