Kazimierz to jakiś kolejny członek spółdzielni która myśli że postami na bankierze wpłynie na kurs. Weź człowieku z kolegami przyrównaj sobie kurs xtb do wig20 i ndx. Posty n bankierze nie mają wpływu na kurs. A jak ktoś nie wie to informuję że kazimierz klamie odnośnie skupu. Jeśli będzie w formie zaproszenia to redukcja będzie proporcjonalna. Zablocki sprzeda taki sam % zgłoszonych jak jan kowalski