A Ty Kazimierz masz jakąś dziwną logikę. Zabłocki jak by wypłacił dywidendę to by uzyskał z niej proporcjonalnie czyli te 65 procent . W skupie uzyska też 65 procent tej kwoty przeznaczonej na skup może delikatnie więcej jak się ktoś nie zapisze. Więc o co Ci chodziło? Co to za rozumowanie. Jak byś pisał że będzie przy skupie z rynku sam sobie sprzedawał żeby pozbyć się pewnej ilości a nie zaniżać kursu to miało by sens. Bo tak mogło by być tym bardziej że te akcje będą tak naprawdę pod jego kontrolą jako właściciela