co znaczy nie wroca pamietam jak w 1994 spadalo wszsytko na leb i tez wszyscy gadali ze to juz koniec itd ze juz takich czasow nie bedzie,takich stop zwrotu nie bedzie ,a jak pamietamy byly na niektorych spolkach mozna bylo niezle zarobicjak np boryszem,mci,polimex,lpp,capitalpartners i znalazloby sie jeszcze troche takich ktore daly bardzo ladnie zarobic.
osobiscie uwazam ze bardzo mocno niezauwazonym jest rynek newconnect,powodem moze byc bardzo niska plynnosc ale tam widze perelki tak jak np iqpartners,
rzadko sie zdarz ze firma internetowa (taki fundusz jak mci tylko ze mci jest o wiele wieksze) ktora ma bardzo duzy potencjal byla sprzedawana z takim dyskontem za 30%ksiegowki+ze jest pare ciekawych projektow ktore sa w zaawansownym stadium
hutmen jest bardzo ciekawy bo:
szopienice robiace zamieszanie w bilansie skonsolidowanym chca zamknac
cena metalu mocno spadla wiec mniej forsy jest potrzebnej do obrotu
dziedzice (spolka zalezna) wykazuja coraz lepsze wyniki
ziemie we wroclawiu czeka na zamiane na budowlanke
szansa na odszkodowanie za straty poniesione na kotraktach w londynie
i tylko 37% spolki w obrocie bo reszte ma impex(czyli w obrocie jest akcji za okolo 14 mln)