taa wydaje mi sie ze wiekszosc nie ma juz sily na ten papier.
ja sie pogodzilem ze na nim bede dlugoo ale jestem ciekawy jak bedzie hossa do ilu on wtedy dojdzie(moze byc bardzo ciekawie)
kiedys tak kupilem skotana w okolicach 9-10 zlotych i wyrzucilem po 2 latach za ponad 107 zlotych hmm potem poszedl na ponad 550 ale tyle to juz nie bylem w stanie wytrzymac ale skotan to najlepsza stopa zwrotu ponad 1000%
tutaj na tyle nie licze ale cena za np 2lub3 lata jakby byla np 8 zlotych to mnie by nie zdziwila