Jakie dobre info ? Przecież te niby założenia znane sa juz od dawna. Powiedz mi jeszcze kto chciałby wycofać/przejąć spółkę aż tak że opłaca mu się wywalić akcji ok. 1%, żeby nie pozwolić na wzrosty. Kto niby byłby zainteresowany czymś takim słabym i zafiksowanym ?