"Prezes poinformował, że w odróżnieniu do lat poprzednich nie ma przesłanek do dociążania wyniku czwartego kwartału dodatkowymi odpisami z tytułu utraty wartości portfela kredytów."
Będzie fajny wynik na koniec roku :) Wkońcu :)
Za kilka lat spotkamy się w zupełnie innym miejscu :) wiadomo może przyjść kryzys czy władza sie pozmienia i będą inne priorytety, ale w bosiu źle już było, były straty po 50mln było drukowanko i kurs przy 8pln, teraz informacje coraz lepsze a kurs 7 :) niech robią swoje, a na zmiane kursu też przyjdzie czas;)