Zawsze, kiedy ukazują się b. dobre infa, kurs zaczyna bardziej spadać. Sternik nie pozwoli na wzrosty. Jeśli, ktoś chce wycofać/przejąć spółkę to opłaca mu się wywalić akcji ok. 1%, żeby nie pozwolić na wzrosty. Tak już bywało na bananie. Gram od 1996 roku i widziałem takie cuda. KNF, tego nie widzi. Oni potrafią ukarać, tylko drobnego gracza za podbijanie kursu o grosz(kghm).