Dnia 2020-05-15 o godz. 10:41 fernandel-crj napisał(a):
> to ja fernandel musiałem dodać crj bo ktoś sobie zarejestrował mój nick ;-)
>
> Oczywiście nie wstydzę się CRJ ;-)
>
> wróciłem w tym tygodniu do VAR, spółka rozwija się bardzo fajnie. Do tego co już omawialiśmy wcześniej doszła współpraca z devami z Brazylii i Rumunii.
>
> Muszę się upomnieć o te parę złotych które mi kiedyś VAR zabrało ;-) i jak pisałeś zostałem pośmiewiskiem forum ;-)
>
> Liczę na dzisiejszy raport, jest o tyle ważny że pokaże czy warto iść "pod rękę" z Epic no i na ile prezes Rosiński jest wiarygodny.
> Jest kilka pozytywnych informacji ale przydała by się też jakaś konkretniejsza kasa. Liczę że Q1 będzie zdecydowanie najlepszym kwartałem w historii spółki. Poza wypłata z Epic są tam przecież jeszcze zaległe wypłaty za pudełka.
>
> Będzie ciekawie.
>
> Pozdrowienia
>
No to już wiesz jak jest. Nie warto.