Wiesz,co. Założyłem taki wątek "wers do reznora" i tam jesteśmy prawie codziennie i omawiamy to co się dzieje na szerokim ale również nasze typy inwestycyjne. Piszemy o technice i fundamentach różnych spółek. Podczepiają się normalni ludzie więc wbijaj też tam. Zrobiłem to bo się zaczął ściek na forum robić przy wzrostach znowu. A, i mam swojego prywatnego fana :). Kilka postów dziennie potrafi wyrzeźbić z moim nickiem w tytule :). Ale chłopaki usuwają na bieżąco i część do mnie nie trafia :(. Powiem Ci że dawno nikt mi tyle uwagi nie poświęcił :)))).
ps. Pamiętam, że sprzedałeś jedno mieszkanie w grudniu. ja trzymam i nadal wynajmuję. póki co bez zmian większych na rynku nieruchomości.