aaaa idź judaszu :))).
Pisałem tu o Tobie niedawno dobrze i chyba Cię tym wywołałem. :).
Forum Varsav bym się tak bardzo nie przejmował, gadam głównie z Reznorem (choć jest jeszcze kilku normalnych kolegów),
a resztę olewam.
Fajnie że wpadłeś i polecasz znów Varsav :))). Ja tu sobie siedzę i plotkuję.
To Ty wczoraj zbierałeś? No mam nadzieję, bo kasy masz w brud po CRJ.