Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,20 zł , zmiana od tamtej pory: -67,12%

Re: Czerwiec najgorszy od dawna

Zgłoś do moderatora
NIezłe lobby- nabrał Kolega po 35 zł i teraz sprzedaje,kierunek to ok 10-15 zł...bardzo ciezki temat a dodatkowo Lidl, Carrefour, Biedronka zaczeły rozszerzac asortyment Bio, nieuniknione są straty Bioplanet - zaopatruje małe sklepy...chyba ze do mnie wejda, do Orlenu ;) ale wole hot-dogi - na tym jest 300% marzy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET 1,05% 9,60 2022-12-05 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.