Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,60 zł , zmiana od tamtej pory: -69,65%

Re: Czerwiec najgorszy od dawna

Zgłoś do moderatora
Czerwiec będzie faktycznie bardzo słabym, również działam w branży bio i w całym kraju przez zdjęcie obostrzen, początek wakacji, duzo wyjazdów, ciepłe dni, ludzie zaczeli robić znacznie mniejsze zakupy. Czeka nas średni Q3, natomiast nie martwcie się, w Q4 wracamy do gry i myślę, że wzrosty r/r w q4 mimo śreniego q3 będą bardzo przyzwoite. Dlatego w q3 kiedy spółka może jeszcze nieco spaść polecam dobrać, ten moment może się już nie powtórzyć. Trzymam od 15k akcji od 8 zł, spółkę znam od podszewski.
Kierunek jest oczywiście 1, i jest to 100 zł, natomiast tylko najtrwalsi tam dotrą, rok, dwa, może więcej. Pewne jest natomiast to, że w końcu ten dzień nastanie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET -3,67% 10,50 2022-11-28 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.