Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,20 zł , zmiana od tamtej pory: -67,47%

Re: Czerwiec najgorszy od dawna

Zgłoś do moderatora
Dobrze to bedzie przy 10 zł, spółka narażona na: - sytuacja ekonomiczna - najpierw Konsumenci odrzucają produkty "luksusowe", drogi - powiedzmy sobie szczerze - nie ma żadnych badań że osoby jedzące produkt Eko, Bio sa zdrowski, dłużej żyją...to nasze samopoczucie, dodatkowo Bioplanet zaopatruje małe sklepy a główne obroty przejmą dyskonty, sieci...Lecimy na 10 zł, niestety...miało być pieknie wyszło jak zawsze...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET -9,52% 9,50 2022-12-02 15:01:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.