Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,60 zł , zmiana od tamtej pory: -70,86%

Re: Czerwiec najgorszy od dawna

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-07-15 o godz. 07:37 ~taki_ten_świat napisał(a):
> Otóż to. Za chwilę zapewne powstanie kolejny wątek typu lipiec najgorszy od dawna itd. Trole naganiają na spadki, samemu akumulując papier w dobrych cenach, słabi oddają - tak było, jest i będzie, nic nowego. Jeśli o mnie chodzi to jestem i będę na tej spółce w dłuższym horyzoncie, wahania nie robią na mnie wrażenia, a na to forum zaglądam często poprawiając sobie humor i nie mam na myśli tylko tej spółki. Trzeba samemu analizować i wyciągać wnioski, a nie liczyć na czyjąś pomoc i dobrą radę, podobnie jak w życiu.

Dziwne osoby piszą na tym forum, przecież ten czerwiec 2021 to dobry miesiąc, jeżeli "wyłączyć" dane 2020, gdzie wiadomo Zarząd informował, że okres pandemii jest stanem trochę nadzwyczajnym (zamknięcia galerii, gastronomi, zamrożenie wielu branż. kolejne lockdowny) i porównać do 2019 (uważam, mega trafnym zabiegiem porównawczym) daje obraz stabilnych wzrostów jakie od wielu kwartałów możemy zaobserwować w tej Spółce..
Jeżeli ktoś na poważnie śledzi jej wyniki ma trochę pojęcia o tej działalności, wie że okres urlopowo-wakacyjny zawsze był mniej sprzedażowy, a czerwiec często się już łapał na ten okres.
Cóż - chyba poważnie zainteresowanych nie ma co dalej edukować :).
Opinie stwierdzające o najgorszych miesiącach to faktycznie są jakiś totalnie nietrafione.
Teraz tylko czekać na raport 2Q który niebawem i nie ma co panikować, przynajmniej ja nie sprzedaje.

PS. Potwierdzam, że w życiu trzeb mieć swój rozum, i opierać się tylko na swoich przemyślanych wyborach. Pozdr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET -9,52% 9,50 2022-12-02 15:01:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.