Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,00 zł , zmiana od tamtej pory: -72,06%

Re: Czerwiec najgorszy od dawna

Zgłoś do moderatora
Otóż to. Za chwilę zapewne powstanie kolejny wątek typu lipiec najgorszy od dawna itd. Trole naganiają na spadki, samemu akumulując papier w dobrych cenach, słabi oddają - tak było, jest i będzie, nic nowego. Jeśli o mnie chodzi to jestem i będę na tej spółce w dłuższym horyzoncie, wahania nie robią na mnie wrażenia, a na to forum zaglądam często poprawiając sobie humor i nie mam na myśli tylko tej spółki. Trzeba samemu analizować i wyciągać wnioski, a nie liczyć na czyjąś pomoc i dobrą radę, podobnie jak w życiu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET -9,52% 9,50 2022-12-02 15:01:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.