Nie bankrut nie bankrut będzie hulała po 300. Sponsorowałem między 1,2 a 0,8 przyznaję.Ty jak sądzę między 2 a 0,3...I dalej trzymasz bo już nikt nie chce łykać... Obroty bliskie 0. Co za nędza co za smuta u bankruta... Nawet się zrymowało, a to przecież Ksysio specjalista od wierszyków. Gdzie to chadza chłopaczek? pewnie podpiera budkę z piwem jak zwykle. Smarkaty pieniaczyk... Się mamie udał, a nie będzie zachwycona.