Zostawcie steve2 i Stew w spokoju bo oni mają rację. A o tym przekonacie się wkrótce. Nie wiem czy sięgnie 8 groszy ale 10 groszy to na pewno. Ale najpierw jeszcze ubiorą chętnego na hak heńka. Bo na to wygląda by zrobić wrażenie podbitki i jeszcze przed zjazdem kogoś ubrać. A on najlepiej się do tego nadaje. Jeszcze będziecie przepraszać steve2 i Stew.