To może od razu dwa razy te widły, do 01 dużo nie leży. Myślałem że się już nie doczekam. Dobry że Ciebie człowiek bo naprawdę obrzydło mi zaglądanie tutaj.Dzisiaj znowu Conchita wylazła ze starym tematem. Wredna jest jak zawsze. Zieje nienawiścią do Stewa a wmieszała też w to mnie.fe