Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,90 zł , zmiana od tamtej pory: 26,32%

Re: Coś wiadomo?

Zgłoś do moderatora
Generalnie jest jeszcze procedura że ustawa zostaje przeglosowana na walnym ale jest zaskarzana i idzie się do sądu. To wstrzymuje delisting na wiele miesięcy. W tym czasie większościowy po prostu się dogaduje z powodami żeby oni wycofali sprawę. Ale różnie to bywa. Najbardziej znana to sprawa energi i tam sprawa się toczy ale Orlen jest zawziety nie chce się dogadywać. Jest więcej takich spraw które się toczą ale wyroków za wiele na razie nie ma. To taka zabawa dla bardziej cierpliwych i za wziętych. To nawet pewien sposób dla co niektórych na inwestycje. Strach przed sądem postępowaniem itd niektórych zniechęca a niektórzy wręcz przeciwnie dopiero wchodzą w taki interes.....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROCAD -0,83% 2,40 2022-06-28 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.