Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,97 zł , zmiana od tamtej pory: 21,83%

Re: Coś wiadomo?

Zgłoś do moderatora
Kulawy Ty chyba nie rozumiesz - przymusowy wykup moze sie odbyc jesli zbiora z rynku 95% akcji, a dopiero potem musza przeglosowac na walnym. Maja 84%, moze pare wiecej na slupach... brakuje im conajmniej 6 do 95%.

Jestem przekonany ze ok 8% z tych 16% ktore niby sa w obiegu jest trzymanych przez mocne rece i nikt myslacy nie odda papiera ponizej 4zl.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROCAD -0,83% 2,40 2022-06-28 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.