Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,97 zł , zmiana od tamtej pory: 21,83%

Re: Coś wiadomo?

Zgłoś do moderatora
Tak jak pisal kolega wyzej, zbiora tylko od slupow, bo nikt im nie odda po 1.8.

Ze im nie szkoda czasu i pieniedzy na taka durna zabawe w wezwaniw po 1.8... a moze jakis madry sprzedawca BOSia albo jakis obrotny prawnik im doradza i chca ladowac pieniadze za kazde wezwanie i tak beda skladac co parenascie razy az dodjda do normalnej kwoty... zenada, ale skoro zaczalem kupowac to ok 3 lata temu to i kolejny rok mnie nie zbawi, zeby oddac po odpowiedniej sumie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROCAD -0,83% 2,40 2022-06-28 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.