Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,09 zł , zmiana od tamtej pory: -75,25%

Re: Columbus rulez hahahahahaha

Zgłoś do moderatora
o wlasnie juz zaczyna znowu to samo

"1 mld - mikroinstalki (2021 będzie szczytowy w sprzedaży prosumenckiej)
400 mln - pompy ciepła, magazyny energii, farmy, usługi dla PV
300 mln - elektromobilność (głównie ładowarki)
200 mln - produkty Saule (to minimum, realnie może być znacznie więcej)
100 mln - handel energią."
https://www.bankier.pl/forum/temat_2-mld-przychodow-w-2021,47480137.html

a pozniej wynik columbka 140 milionow sprzedazy, 120 milionow kosztow przez ogromne koszty pracy oraz wyplacenie miliradowych gaz menagerom i 500 milionow zadluzenia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOOLT 0,00% 1,75 2022-05-20 11:09:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.