Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,22 zł , zmiana od tamtej pory: -77,15%

Re: Przepływy pieniężne

Zgłoś do moderatora
swieżaczku...

Najwyższy rating Altmana mają małe spółki, które niewiele lub nic nie robią. Po prostu nie mają żadnego istotnego zadłużenia, bo nikt im nie pożyczy hahahahahaha

Na NC, w sektorze OZE najwyższy rating Altmana, czyli AAA, mają:

01C,
Figene,
Novavis,
Biomass,
OZE Cap.
Remorsol

Czyli maleńkie spółeczki o przychodach paru mln rocznie, operacyjnie na krawędzi lub na minusie. Takie giełdowe widma...

Spółki, które potrzebują kapitału, żeby się rozwijać, nigdy nie mają AAA.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOOLT -5,98% 1,65 2022-05-23 15:11:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.