Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,22 zł , zmiana od tamtej pory: -77,15%

Re: Przepływy pieniężne

Zgłoś do moderatora
Oczywiscie staraczku, jak firma ma zyski i je inwestuje, to wtedy ma dobre wskazniki, tak one sa skonstruowane, a jak sie zadluza i podnosi ryzyko to leca w dol.
CD Projekt AAA
PKN Orlen BBB+
Lotos A
PGNIG AAA

Lepiej powiedz jak ladnie ubieraja na columbusie, od rana duzy wolumen podbijanie kursu, a pozniej zanik obrotow pikowanie w dol i wyleszczanie z akcji. Co dziennie to samo az sie ludzie wkurzaja niezle.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOOLT -5,98% 1,65 2022-05-23 15:11:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.