Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,09 zł , zmiana od tamtej pory: -76,73%

Re: Przepływy pieniężne

Zgłoś do moderatora
tak a bylo niedawno 110, wiec ladnie spadlo na 35, wybicie na 47 ze wzgledu na cisniecie infa jak to wspaniale jest i bedzie, ale nie wchodzi tam zaden wiekszy inwestor, pomimo tego ze Zielinski sie dwoi i troi. Biorac pod uwage info Zielinskiego i twoje prognozy powinno juz byc dawno 150, ale kazdy juz sie poznal na waszych infach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOOLT -5,98% 1,65 2022-05-23 15:11:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.