Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,09 zł , zmiana od tamtej pory: -72,64%

Columbus rulez hahahahahaha

Zgłoś do moderatora
matiza...

Program Mój Prąd obejmuje 2Q21, rusza 01.07, ale wydatki kwalifikowane zaliczane są od 01.02. Mój Prąd trwa do 22.12.2021

NVV nie ma CZ, bo ma za 1Q21 stratę.

Za 2Q21 ta strata się pogłębi, bo ze spółki został wypompowany kapitał.

Jesteś jak clown w pustym cyrku hahahahahaha

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOOLT 1,57% 1,94 2022-05-17 11:58:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.